Relacja z Dni Ursynowa 2017 [zdjęcia]

Dni Ursynowa 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za odwiedzenie naszego stoiska podczas Dni Ursynowa 2017. Przez 7 godzin odbyliśmy wiele inspirujących i ciekawych rozmów o naszej dzielnicy. Spotkaliśmy mnóstwo osób myślących podobnie do nas. Otrzymaliśmy dużo słów wsparcia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Organizując nasze stoisko na Dni Ursynowa 2017, podjęliśmy decyzje, że chcemy wykorzystać je jako doskonałą okazję do rozmów z mieszkańcami o dzielnicy. Dlatego nie było u rozdawania gadżetów i wielkich rozrywek. Za to czekali na mieszkańców nasi aktywiści gotowi do merytorycznej rozmowy i dyskusji o Ursynowie – mówi Piotr Skubiszewski ze stowarzyszenia Otwarty Ursynów. Na stoisku OU mieszkańcy mogli spotkać m.in.: Piotra Skubiszewskiego, Pawła Lenarczyka, Leszka Lenarczyka, Małgorzatę Jagiełło–Tacik, Bartosza DominiakaCezarego HoldenmajeraJana Ławrynowicza, Agnieszkę Dominiak oraz Annę Nowakowską. Zbierali oni podpisy pod czterema petycjami:

Szczególnym powodzeniem cieszyła się petycja w sprawie nieczynnej od ponad 30 lat fontanny w Parku im. Romana Kozłowskiego. Przez kilka godzin podpisało ją niemal 500 osób.

Zdjęcia z Dni Ursynowa 2017