Kandydaci NU+OU – Okręg nr 3

  1. GUZIAŁ Piotr Andrzej
  2. KOSICKA Halina Antonina
  3. SCHNITZER Krzysztof Aleksander
  4. SZOSTAK Michał Tomasz
  5. OLBORSKA Małgorzata Joanna
  6. ZIMIŃSKA Małgorzata
  7. MIENIEWSKI Daniel

GUZIAŁ Piotr Andrzej

Mieszkaniec Ursynowa od 1978 r., absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Gospodarka Publiczna, przedsiębiorca, ojciec dwóch córek. Od 20 lat aktywny samorządowiec, w latach 1998-2010 radny Ursynowa, w latach 2010-2014 burmistrz Ursynowa, w latach 2014-2018 radny Warszawy. Inicjator referendum warszawskiego.

 

 

KOSICKA Halina AntoninaHalina Kosicka

Magister z ukończonymi studiami podyplomowymi z zarzadzania i marketingu. Z zamiłowania pedagog, nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń warszawiaków. Za
swe zaangażowanie i pracę na rzecz innych otrzymała tzw. „Syrenkę” – nagrodę m.st. Warszawy. Dwukrotnie pełniła mandat radnej dzielnicy Ursynów. Zaangażowana przede wszystkim w sprawy oświatowe i społeczne.

 

 

Krzysztof SchnitzerSCHNITZER Krzysztof Aleksander

Mieszkaniec osiedla Kazury od 1998 r. Absolwent Politechniki Warszawskiej, ursynowski przedsiębiorca. Zaangażowany w sprawę instalacji filtrów przy Południowej Obwodnicy Warszawy oraz zwężenie ulicy Belgradzkiej-bis. Członek zarządu stowarzyszenia Otwarty Ursynów.

 

 

 

Michał SzostakSZOSTAK Michał Tomasz

Absolwent CIX LO im. Heleny Modrzejewskiej. W latach 2013-2016 pełnił mandat młodzieżowego radnego dzielnicy Ursynów. Od wielu lat jest ministrantem, a od 2015 r. ceremoniarzem. Był w gronie 10 ceremoniarzy, którzy w 2016 r. w Krakowie byli odpowiedzialni za posługę liturgiczną. Jego sportową pasją jest piłka nożna. Na co dzień jest zawodnikiem KS Farmacja Tarchomin.

 

 

OLBORSKA Małgorzata Joanna

Urodziła się w Warszawie. Od 16 lat mieszka na Ursynowie, na skraju Lasu Kabackiego. Z wykształcenia pedagog i logopeda. Społecznikowską pasję, wiedzę i doświadczenie chce wykorzystać w pracy na rzecz mieszkańców swojego bloku, osiedla, dzielnicy i miasta. Jej najbliżsi, to mąż, dorosły syn i trzy koty, z których najstarszy skończy niedługo 15 lat.

 

 

ZIMIŃSKA Małgorzata

Od urodzenia mieszka na Ursynowie. Absolwentka Akademii Peda- gogiki Specjalnej na kierunku lokalna polityka edukacyjna oraz zarządzanie oświatą. Wieloletnia wychowawczyni dzieci i młodzieży. Obecnie w dalszym ciągu pracuje w sektorze oświatowym, lecz na szczeblu administracyjnym. Lubi podró- żować, oglądać filmy i zatrzymywać czas w kadrach fotografii.

 

 

MIENIEWSKI Daniel

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej, w Szkole Głównej Handlowej oraz Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, stypendysta Cambridge University w ramach programu Erasmus w zakresie administracji oraz bezpieczeństwa. W latach 2008-2014, a obecnie od 2017 roku działa w radzie nadzorczej SMB Imielin.