Kandydaci NU+OU – Okręg nr 1

  1. NOWOCIEŃ Paweł Stanisław
  2. SYDRYCH-STOLAREK Kinga Dorota
  3. LENARCZYK Leszek
  4. JAGIEŁŁO-TACIK Małgorzata Alina
  5. WIŚNIEWSKA Ewa Monika
  6. ROWIŃSKA-SYNÓWKA Ewa Krystyna
  7. MACHAJ Piotr Grzegorz

NOWOCIEŃ Paweł Stanisław

Ursynowianin od urodzenia. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW – Zarządzenie Nieruchomościami. Od 10 lat członek zarządu jednej z ursynowskich wspólnot mieszkaniowych. Autor licznych projektów do  Budżetu Partycypacyjnego. Aktywnie działa na rzecz mieszkańców Wyczółek.

 

 

 

SYDRYCH-STOLAREK Kinga Dorota

Aktywistka z Zielonego Ursynowa. Absolwentka SGH i SGTiR. Zawodowo zajmuje się finansami w administracji publicznej. Od pokoleń związana z Zielonym Ursynowem. Autorka projektu do BP „Autobus na ulicach Baletowej i Krasnowolskiej”, liderka ruchu przeciwko betoniarni, powołała fundację pomagającą mieszkańcom w trudnych sprawach, autorka strony na FB Krasnowola-Zielony Ursynów oraz strony www.naszakinga.pl.

 

LENARCZYK Leszek

Ursynowianin od ponad 50 lat. Radny Dzielnicy od 1998 roku do chwili obecnej. Inicjator licznych inwestycji na Zielonym Ursynowie, w tym budowy Domu Kultury. Uhonorowany przez Prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi za zasługi dla społeczności lokalnej. Członek stowarzyszenia
Otwarty Ursynów.

 


JAGIEŁŁO-TACIK
Małgorzata Alina

Mieszkanka Ursynowa od 24 lat. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego). Wielokrotna członkini oraz przewodnicząca komisji wyborczej. Członkini Zespołu Budżetu Partycypacyjnego na rok 2019 w Dzielnicy Ursynów.

 

 

 

WIŚNIEWSKA Ewa Monika

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarzadzania w Warszawie. Seksuolog. Zawodowo zajmuje się administracją sprzedaży. Zaangażowana i otwarta osoba,  która umie poradzić sobie w każdej sytuacji. Mężatka.

 

 

 

Ewa Rowińska-SynówkaROWIŃSKA-SYNÓWKA Ewa Krystyna

Mieszkanka Zielonego Ursynowa. Studiowała w Katedrze Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2009 r. przewodnicząca komisji wyborczych w okręgu nr 1. Zaangażowana w życie społeczne, zna wyzwania przed którymi stoi nasza Dzielnica.

 

 

 

Piotr MachajMACHAJ Piotr Grzegorz

W latach 2010 – 2014 zastępca burmistrza naszej Dzielnicy. Współzałożyciel tygodnika PASSA, a wcześniej wydawca tygodnika PASMO. Aktywnie działa na rzecz mieszkańców Zielonego Ursynowa. Prezes stowarzyszenia Nasz Ursynów.