Kandydaci NU+OU – Okręg nr 4

  1. SKUBISZEWSKI Piotr Paweł
  2. GŁOWACZ Daniel Franciszek
  3. ZIÓŁKOWSKA Marta Joanna
  4. GĄSOWSKI Piotr Hubert
  5. KARNOWSKA-WERNER Maria Helena
  6. STEFAŃSKA Ewa Grażyna
  7. ZAJĄC Tomasz Grzegorz

Piotr SkubiszewskiSKUBISZEWSKI Piotr Paweł

Wieloletni radny naszej Dzielnicy. Znany i skuteczny samorządowiec, zaangażowany m.in. w kwestie związane z poprawą stanu ursynowskiej infrastruktury. W latach 2011-2014 przewodniczący Komisji Architektury, Budownictwa, Strategii Rozwoju i Ochrony Środowiska. Przewodniczący stowarzyszenia Otwarty Ursynów.

 

 

GŁOWACZ Daniel Franciszek

Radny Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy od 2006 roku. Pełnił funkcję m.in. Wiceprzewodniczącego Rady i Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa. Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania organizacją, a także prawa i administracji. Bezpartyjny zwolennik rozwoju samorządności.

 

 


ZIÓŁKOWSKA
Marta Joanna

Związana z Ursynowem od dzieciństwa, doktor nauk ekono- micznych, pracuje jako adiunkt w Instytucie Zarządzania SGH w Warszawie. Prywatnie aktywnie propaguje rolę kobiet w życiu publicznym i uprawia nurkowanie głębinowe jako nurek ratownik. W życiu codziennym mama 12-letniej córki.

 

 

 

GĄSOWSKI Piotr Hubert

Od zawsze mieszkaniec Ursynowa. Wysokiej klasy specjalista w zakresie komunikacji publicznej i inżynierii ruchu. Autor wielu projektów do Budżetu Partycypacyjnego, dotyczących m.in. doświetlenia przejść dla pieszych.

 

 

 

KARNOWSKA-WERNER Maria Helena

Mieszkanka Ursynowa od 1979 roku. Skutecznie zabiega o podwyższenie poziomu życia osób niepełnosprawnych i seniorów na Ursynowie, jak również o kwestie związane z bezpieczeństwem mieszkańców oraz ochroną zieleni miejskiej.

 

 

 

STEFAŃSKA Ewa Grażyna

Działa społecznie na rzecz mieszkańców kompleksu wysokich bloków, tzw. „Manhatanów” przy ul. Szolc-Rogozińskiego. Od wielu lat członkini Komitetu Blokowego, włącza się w społeczne prace na tym terenie. Działa w Klubotece Dojrzałego Człowieka. Człon- kini stowarzyszenia Otwarty Ursynów. Mężatka, ma dwóch dorosłych synów.

 

 

ZAJĄC Tomasz Grzegorz

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył m.in. podyplomowe studia w zakresach pedagogiki, polityki i zarządzania oświatą oraz negocjacji i mediacji.
Żonaty, ma dwie córki. Zainteresowania: działalność społeczna, współczesna historia Polski, strzelectwo sportowe i tenis ziemny.