Kandydaci NU+OU – Okręg nr 5

  1. HOLDENMAJER Cezary Tadeusz
  2. KRÓLIKOWSKI Lech Wojciech
  3. JASIK Angelika Izabela
  4. PORĘBSKI Tadeusz
  5. MAKAREWICZ Dorota
  6. PŁASKOCIŃSKI Jarosław Sebastian
  7. KIK-GŁOWACZ Agnieszka Natalia

HOLDENMAJER Cezary Tadeusz

Mieszkaniec Ursynowa od 23 lat. W latach 2002–2006 radny dzielnicy Ursynów. Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem i działacz społeczny. W latach 2008 – 2012 przewodniczący Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Szajnowicza 1. Skarbnik stowarzyszenia Otwarty Ursynów. Prezes Centrum Monitoringu Rozwoju Warszawy.

 


KRÓLIKOWSKI
Lech Wojciech

Emerytowany wykładowca akademicki. Specjalizuje się w problematyce warszawskiej. Przez 20 lat kierował Towarzystwem Przyjaciół Warszawy. W 1990 r. został wybrany pierwszym burmistrzem Mokotowa. W kadencji 2010-2014 pełnił funkcję przewodni- czącego Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

 

 

 

JASIK Angelika Izabela

Od urodzenia mieszkanka Ursynowa. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Prawa i Administracji. Chciałaby brać czynny udział w życiu swojej okolicy. Potrafi dostrzec potrzeby oczekiwania różnych ludzi – tych starszych, jak i nieco młodszych.

 

 


PORĘBSKI
Tadeusz

Dziennikarz, literat, scenarzysta filmowy oraz autor ponad tysiąca publikacji o funkcjonowaniu samorządu na terenie południowej Warszawy w gazetach „Życie Warszawy”, „Nasza Metropolia” i, odponad 10 lat, „Passa”. Żonaty, jego córka jest seksuologiem, doktorantem i wykładowcą w Tavistock Institute w Londynie.

 

 

MAKAREWICZ Dorota

Na Ursynowie mieszka blisko 20 lat. Autorka projektu „Park Motyli”, który realizowany będzie na Kabatach w ramach Budżetu Partycypacyjnego oraz programów promujących sport i zdrowy tryb życia, skierowanych do ursynowskich przedszkoli.

 

 


PŁASKOCIŃSKI
Jarosław Sebastian

Od urodzenia mieszkaniec Ursynowa. Społecznik, ursynowski przedsiębiorca. Sekretarz Stowarzyszenia Nasz Ursynów. Zaangażowany szczególnie w kwestie związane ze zniwelowaniem skutków wykluczenia społecznego, edukacją sportową oraz bezpieczeństwem. Prywatnie kochający mąż i tata.

 

 

 

KIK-GŁOWACZ Agnieszka Natalia

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, pedagog i doradca zawodowy. Prezes Zarządu Fundacji Wsparcia Psychologicznego, Terapii i Rozwoju Osobistego Źródło Zmian. Od lat pracuje w ursynowskich szkołach, jako socjoterapeuta i pedagog szkolny.