1 marca rusza budowa Południowej Obwodnicy Warszawy

Prezentacja GDDKiA >>Projekt i budowa drogi ekspresowej S2 Południowa Obwodnica Warszawy na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”

1 marca rusza budowa Południowej Obwodnicy Warszawy (POW). Inwestor (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad) główny wykonawca inwestycji (Astladi) przedstawili mieszkańcom Ursynowa utrudnienia, jakie wystąpią z trakcie pierwszego etapu budowy.

Prace nad POW rozpoczną się na przecięciu al. KEN i ul. Płaskowickiej. Skrzyżowanie to ma być przejezdne przez cały czas budowy, jednak znajdujące się w tym miejscu rondo zostanie zlikwidowane, a w jego miejsce powstanie sygnalizacja świetlna. Zmianie ulegnie też organizacja ruchu – zlikwidowane zostaną wszystkie lewoskręty, a dla kierowców zostaną przygotowane objazdy ulicami: Cynamonową, Gandhi, Stryjeńskich i Belgradzką. Zmiany zostaną wprowadzone za około miesiąc i będą utrzymane do grudnia 2018 roku.

Wideo ze spotkania informacyjnego

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania inwestora i generalnego wykonawcy z dziennikarzami i mieszkańcami Ursynowa, które odbyło się 27 lutego w ursynowskim ratuszu (źródło: facebook.com/haloursynow):

Prezentacja GDDKiA

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji GDDKiA >>Projekt i budowa drogi ekspresowej S2 Południowa  Obwodnica Warszawy na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”<<